Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta tehnica specializata pt. lucr. de reparatii a constructiilor

Număr anunț
DA33427633
Autoritate contractantă
Comuna Amarastii de Jos (CUI 5001970)
Furnizor / câștigător
FILIP D. MARIUS (CUI 39416475)
Cod CPV
71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat