Atribuită Cumpărare directă

Produse și substanțe fotografice.

Număr anunț
DA33428313
Autoritate contractantă
Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,61 RON
Valoare atribuită
512,61 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,61 RON

din 512,61 RON estimat