Atribuită Cumpărare directă

Cabluri electrice

Număr anunț
DA33428330
Autoritate contractantă
Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,42 RON
Valoare atribuită
529,42 RON
Data publicării
09.06.2023 00:00
Data finalizării
10.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,42 RON

din 529,42 RON estimat