Atribuită Cumpărare directă

DULBECCO'S PHOSPHATE BUFFERED SALINE, DULBECCO'S PHOSPHATE BUFFERED SALINE,

Număr anunț
DA33431762
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24313220-9 · Fosfati (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225,40 RON
Valoare atribuită
1.225,40 RON
Data publicării
12.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225,40 RON

din 1.225,40 RON estimat