Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE IUNIE 2023 - 1

Număr anunț
DA33432166
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PLENITA (CUI 15947224)
Furnizor / câștigător
LIANA MAGGEN S.R.L. (CUI 44355960)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.064 RON
Valoare atribuită
14.064 RON
Data publicării
12.06.2023 00:00
Data finalizării
13.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.064 RON

din 14.064 RON estimat