Atribuită Cumpărare directă

Baterii si switch

Număr anunț
DA33435052
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.361,75 RON
Valoare atribuită
8.361,75 RON
Data publicării
12.06.2023 00:00
Data finalizării
13.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.361,75 RON

din 8.361,75 RON estimat