Atribuită Cumpărare directă

ADV 1365843 /23.05.2023

Număr anunț
DA33435418
Autoritate contractantă
U.M. 02592 (CUI 12542579)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.432 RON
Valoare atribuită
7.432 RON
Data publicării
12.06.2023 00:00
Data finalizării
12.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.432 RON

din 7.432 RON estimat