Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat Yamato Optimum YW18H2 Inverter 18000BTU Clasa A++ Wi-Fi White

Număr anunț
DA33435789
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.183,20 RON
Valoare atribuită
4.183,20 RON
Data publicării
12.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.183,20 RON

din 4.183,20 RON estimat