Atribuită Cumpărare directă

REFACEREA SUPRAFETEI ORIZONTALE DIN LEMN A SCENEI DIN PARCUL ROZELOR

Număr anunț
DA33435923
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
Furnizor / câștigător
PVM CONVERT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39544822)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.800 RON
Valoare atribuită
46.800 RON
Data publicării
12.06.2023 00:00
Data finalizării
13.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.800 RON

din 46.800 RON estimat