Atribuită
Cumpărare directă
Executie parcari/alei/trotuare beton/asfalt/pavaj
- Număr anunț
- DA33438017
- Autoritate contractantă
- COMUNA GARBOVI (CONSILIUL LOCAL GARBOVI) (CUI 4365158)
- Furnizor / câștigător
- NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
- Cod CPV
- 45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 895.568,96 RON
- Valoare atribuită
- 895.568,96 RON
- Data publicării
- 12.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.