Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a franelor pentru vehicule si a pieselor pentru frane (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie Dacia Duster
- Număr anunț
- DA33438459
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
- Cod CPV
- 50116200-3 · Servicii de reparare si de intretinere a franelor pentru vehicule si a pieselor pentru frane (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785,83 RON
- Valoare atribuită
- 785,83 RON
- Data publicării
- 12.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.