Atribuită Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC CALYPSO 80

Număr anunț
DA33438563
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI RO31599784)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,06 RON
Valoare atribuită
542,06 RON
Data publicării
12.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,06 RON

din 542,06 RON estimat