Atribuită Cumpărare directă

BORD FRONTON (312,5) RAL9006 0,45MM

Număr anunț
DA33440109
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.687,58 RON
Valoare atribuită
1.687,58 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.687,58 RON

din 1.687,58 RON estimat