Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE CONSTRUCTII PARCURI

Număr anunț
DA33440966
Autoritate contractantă
COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
Furnizor / câștigător
MAYA S POOL SRL (CUI 37355533)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900.150 RON
Valoare atribuită
900.150 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900.150 RON

din 900.150 RON estimat