Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACHIZITIE DIVERSE ARTICOLE LOT 8

Număr anunț
DA33442030
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43840000-3 · Echipament de fierarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,58 RON
Valoare atribuită
215,58 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,58 RON

din 215,58 RON estimat