Atribuită Cumpărare directă

Covorase / covor decontaminare / antibacteriene / antimicrobian 60 X 115 cm - SUPER CALITATE

Număr anunț
DA33443017
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.600 RON
Valoare atribuită
24.600 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.600 RON

din 24.600 RON estimat