Atribuită Cumpărare directă

Panouri cu mesaje permanente

Număr anunț
DA33444033
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
POINT ADVERTISING GRUP SRL (CUI 13668509)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.774 RON
Valoare atribuită
39.774 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.774 RON

din 39.774 RON estimat