Atribuită
Cumpărare directă
Monitor Gaming LED IPS LG 24MP60G-B, 24", Full HD, 75Hz, AMD Freesync, negru
- Număr anunț
- DA33444253
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.520,60 RON
- Data publicării
- 13.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.