Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport

Număr anunț
DA33446025
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
Tulea Stefan -Razvan (CUI 42406986)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.142,50 RON
Valoare atribuită
19.142,50 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.142,50 RON

din 19.142,50 RON estimat