Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA33446229
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.423,56 RON
Valoare atribuită
1.423,56 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.423,56 RON

din 1.423,56 RON estimat