Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA33447364
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,26 RON
Valoare atribuită
1.049,26 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,26 RON

din 1.049,26 RON estimat