Atribuită Cumpărare directă

Servicii de date mobile - perioada 12 luni (01.07.2023-30.06.2024)

Număr anunț
DA33447907
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.522,40 RON
Valoare atribuită
23.522,40 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.522,40 RON

din 23.522,40 RON estimat