Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DIN CARNE DE CURCAN, PUI SI OUA

Număr anunț
DA33448001
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATA (CUI 17971474)
Furnizor / câștigător
SERVICESAT SRL (CUI 23271874)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830,90 RON
Valoare atribuită
830,90 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830,90 RON

din 830,90 RON estimat