Atribuită Cumpărare directă

Card de Memorie ADATA PremierPRO, Card de Memorie ADATA Micro, Unitate Optica NJ 5993 R 561

Număr anunț
DA33448138
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,46 RON
Valoare atribuită
675,46 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,46 RON

din 675,46 RON estimat