Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI

Număr anunț
DA33448472
Autoritate contractantă
PENITENCIAR-SPITAL CONSTANTA - POARTA ALBA (CUI 11664802)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,50 RON
Valoare atribuită
172,50 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,50 RON

din 172,50 RON estimat