Atribuită
Cumpărare directă
Hidranti subterani de incendiu DN 65/75, 65/100, 100/75, 100/100,100/25, Cot hidrant, Cutie hidrant
- Număr anunț
- DA33449338
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
- Furnizor / câștigător
- CONT PROTECT ECHIPAMENT SRL (CUI 33214981)
- Cod CPV
- 44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.424,20 RON
- Valoare atribuită
- 53.424,20 RON
- Data publicării
- 13.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.