Atribuită Cumpărare directă

TIGLA

Număr anunț
DA33449415
Autoritate contractantă
Gradinita ZSIBONGO (CUI 4367523)
Furnizor / câștigător
SAZY MESTER SRL (CUI 17152291)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,28 RON
Valoare atribuită
694,28 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,28 RON

din 694,28 RON estimat