Atribuită Cumpărare directă

Extender + Cablu - ref nr 83526

Număr anunț
DA33449556
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688,74 RON
Valoare atribuită
688,74 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

688,74 RON

din 688,74 RON estimat