Atribuită Cumpărare directă

Bec becuri clasic led STRADAL E27 T80 20W 20 W echivalent 170W 2000lm 6500K lumina rece FUCIDA

Număr anunț
DA33449741
Autoritate contractantă
Comuna Arieseni (Consiliul Local Arieseni) (CUI 4562419)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,50 RON
Valoare atribuită
352,50 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,50 RON

din 352,50 RON estimat