Atribuită Cumpărare directă

Produse birotica(pentru comisie centru zonal examen Evaluare Nationala 2023)

Număr anunț
DA33449994
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BACAU (CUI 4278736)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.914,04 RON
Valoare atribuită
4.914,04 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.914,04 RON

din 4.914,04 RON estimat