Atribuită Cumpărare directă

Bulci 90 g,Corn Mamma mia 90 g

Număr anunț
DA33450014
Autoritate contractantă
Gradinita "Villanytelep" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367493)
Furnizor / câștigător
HARMOPAN SA (CUI 512620)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,50 RON
Valoare atribuită
522,50 RON
Data publicării
13.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,50 RON

din 522,50 RON estimat