Atribuită Cumpărare directă

CUREA AVX 10X1775 / CUREA AVX 13X1250 / CUREA AVX 13X1625 / CUREA 9PK2125

Număr anunț
DA33451893
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
CONTITECH TRANS SRL (CUI 15542573)
Cod CPV
19212510-3 · Curele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720 RON
Valoare atribuită
1.720 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720 RON

din 1.720 RON estimat