Atribuită Cumpărare directă

Reactivi de laborator conform ADV1367062

Număr anunț
DA33452173
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,82 RON
Valoare atribuită
378,82 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,82 RON

din 378,82 RON estimat