Atribuită Cumpărare directă

Pachet Carti - proiect CNFIS-FDI-2023-F-0709

Număr anunț
DA33452667
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.603,81 RON
Valoare atribuită
5.603,81 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.603,81 RON

din 5.603,81 RON estimat