Atribuită Cumpărare directă

cartuse imprimanta

Număr anunț
DA33452740
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VALCEA (CUI 2540767)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.215 RON
Valoare atribuită
13.215 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.215 RON

din 13.215 RON estimat