Atribuită
Cumpărare directă
BUCOVINA 0,5 L APA PLATA - filme pe plaja
- Număr anunț
- DA33453092
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- ACTUAL BUSINESS TRADE S.R.L. (CUI 46728445)
- Cod CPV
- 15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170,64 RON
- Valoare atribuită
- 170,64 RON
- Data publicării
- 14.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.