Atribuită Cumpărare directă

Antiseptic pentru dezinfecția mâinilor ASEPTOMAN MED - flacon 500ml

Număr anunț
DA33453600
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.722,80 RON
Valoare atribuită
2.722,80 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.722,80 RON

din 2.722,80 RON estimat