Atribuită Cumpărare directă

MEGA stent - 1 buc 24mm 18cm, 1 buc 28mm 23cm

Număr anunț
DA33454136
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
EURODIAGONAL S.R.L. (CUI 26093909)
Cod CPV
33184000-3 · Proteze (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.600 RON
Valoare atribuită
10.600 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.600 RON

din 10.600 RON estimat