Atribuită Cumpărare directă

filtre HEPA si Carbon Activ pentru P120 MONOLITH, 2 buc ( purificator aer )

Număr anunț
DA34936573
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI 18701703)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
636,96 RON
Data publicării
31.01.2024 13:46
Data finalizării
01.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,96 RON