Atribuită Cumpărare directă

CASCAVAL 40% GR

Număr anunț
DA33454940
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.325 RON
Valoare atribuită
10.325 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.325 RON

din 10.325 RON estimat