Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Dezinsectie si Dezinfectie

Număr anunț
DA33455001
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
Furnizor / câștigător
SMART ANTIPEST SOLUTIONS SRL (CUI 36760988)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.855,36 RON
Valoare atribuită
40.855,36 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.855,36 RON

din 40.855,36 RON estimat