Atribuită Cumpărare directă

LAPTE UHT 3.5% GR. / LAPTE 3.5% GR. CUTIE CU DOP DE 1 LITRU PRODUS IN ROMANIA

Număr anunț
DA33455635
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.908,62 RON
Valoare atribuită
24.908,62 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.908,62 RON

din 24.908,62 RON estimat