Atribuită Cumpărare directă

Cărți bibliotecă conform oferta nr. 353 din data 24.05.2023.

Număr anunț
DA33455784
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION IORGULESCU (CUI 29357010)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.024,73 RON
Valoare atribuită
26.024,73 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
14.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.024,73 RON

din 26.024,73 RON estimat