Atribuită Cumpărare directă

Slider 750 alimentare 230 V/Modulator DN 100

Număr anunț
DA33456260
Autoritate contractantă
TERMO URBAN CRAIOVA SRL (CUI RO35182401)
Furnizor / câștigător
POMPEMC TRADING PLUS SRL (CUI 30592281)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.410 RON
Valoare atribuită
16.410 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.410 RON

din 16.410 RON estimat