Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare evenimente

Număr anunț
DA33457287
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
B & B PRODUCTION SRL (CUI 17944542)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189.992 RON
Valoare atribuită
189.992 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189.992 RON

din 189.992 RON estimat