Atribuită Cumpărare directă

VENTOLIN 100 INHALER CFC-FREE 100MCG/DOZA FL*200DOZE-SALBUTAMOLUM

Număr anunț
DA33458484
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,60 RON
Valoare atribuită
480,60 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,60 RON

din 480,60 RON estimat