Atribuită Cumpărare directă

Pachete actualizare Lege5 Desktop PREMIUM+ retea 265 utiliz+6 conturi acces Lege5 Online

Număr anunț
DA33458578
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.138,80 RON
Valoare atribuită
10.138,80 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.138,80 RON

din 10.138,80 RON estimat