Atribuită Cumpărare directă

Rucsac Laptop Spacer Duke SPB-DUKE-BLACK, 15.6" (Negru)

Număr anunț
DA33459419
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
18931100-5 · Rucsacuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.193,30 RON
Valoare atribuită
2.193,30 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.193,30 RON

din 2.193,30 RON estimat