Atribuită Cumpărare directă

Miofilin 240mg/10ml x 5-

Număr anunț
DA33459547
Autoritate contractantă
SC RADIOTHERAPY CENTER CLUJ SRL (CUI 29834217)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,28 RON
Valoare atribuită
104,28 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,28 RON

din 104,28 RON estimat