Atribuită Cumpărare directă

Cartus inkjet Lexmark 16 10N0016 - BLACK Compatibil : LEXMARK Z 617

Număr anunț
DA33459683
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,80 RON
Valoare atribuită
899,80 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,80 RON

din 899,80 RON estimat